Bizi Hemen Arayın Bize İstediğinizi Sorun

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkesi ve Kullanım Şartları

Anitya Güzellik, web sitesine bildirilen isim, adres, e-mail ve telefon numarası bilgilerini yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklamayacak ve istihdam ettiği yardımcı kişilerin de bu hususa uymalarını sağlamak için elinden gelen önlemleri alacaktır. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiçbir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz.

Anitya Güzellik, sizin izninizle bu bilgileri asağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
• Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek.
• Sizi telefon numaranız aracılığıyla arayarak bilgi vermek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Anitya Güzellik personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Anitya Güzellik, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli analiz sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak hizmet hedef kitlemiz hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Anitya Güzellik tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiçbir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Sitemizi ziyaret etmekle veya kullanmakla, bu koşulları okuduğunuzu, anladığınızı, bu koşulları kabul etmiş olduğunuzu açıkça kabul, beyan ve taahhüt etmiş olursunuz. Anitya Güzellik, herhangi bir zamanda, bu koşullarda dilediği şekilde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Gizlilik İlkeleri   |   ©   Tüm hakları saklıdır. © Copyright Anitya Güzellik.