Bizi Hemen Arayın Bize İstediğinizi Sorun

Hydrafacial

Hydrafacial
Nedir?

Dünyada cilt yenileme, akne ve keke tedavisinde mükemmel sonuçlar yaratan, yeni bir teknoloji olan HydraFacial, dünyanın önde gelen cilt bakım sistemi üreticisi Edge tarafında üretilmiştir. Dünya üzerindeki FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazıdır ve sektörde en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi seçilmiştir. Diğer sistemlerden farklı olarak Hydrafacial son derece güvenli ve hızlı bir cilt yenileme işlemidir. Uzun zamandır önüne geçilemeyen üstün vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayan Hydrafacial artık birçok merkez tarafından cilt bakımları uygulamasında tercih ediliyor.

Hydrafacial Hakkında Merak Edilenler

Hydrafacial daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermabrazyon teknolojisine sahiptir. Bu yöntem ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, antioksidan, nemlendirme koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir.

Temizleme; cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir.

Sıvı-dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal yapılır. Leke, akne izi, ve gözenekli ciltlerde, cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır.

Serum uygulanması; sivilce, leke yada kırışıklıklar gibi ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır.

Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır.

Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır.

Led Terapi; sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır.

Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde gözle görülür sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Haftada 1 kez olmak üzere, 4 ile 6 seanslık bir kür idealdir. Sonrasında güzel sonuçların devam ettirilmesi için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

Diğer Hizmetlerimiz

Profesyonel ekibimiz tarafından Epilasyon, Cilt Bakımı, Hydrafacial Bölgesel İncelme/Zayıflama ve Kalıcı Makyaj hizmetleri verilmektedir.

Gizlilik İlkeleri   |   ©   Tüm hakları saklıdır. © Copyright Anitya Güzellik.